Wszystko dla pięknego ciała
ikona RSS ikona email
 • Kto powinien korzystać z zabiegów odbudowujących paznokcie?

  Data publikacji: 4/06/2019 urodziwa Brak komentarzy

  Piękne paznokcie to must have każdego sezonu. Zawsze są w modzie. Pasują do każdego stroju i stylizacji, nie tylko na wielkie wyjścia – ale też na co dzień. Kto szczególnie powinien korzystać z zabiegów odbudowujących paznokcie?

  IBX System osobom, które często stylizują paznokcie

  Istnieje wiele przesądów na temat tego, jak stylizacja paznokcie wpływa na ich stan. Niestety, nie wszystko to mit. Zdarza się, że zbyt często lub niewłaściwie przeprowadzony zabieg może wywołać efekt odwrotny od zamierzonego. Jego skutkiem mogą być słabe płytki paznokcia, które aż proszą się o odbudowę. Wystarczy przed nałożeniem hybrydy użyć preparatu intensywnie regenerującego, takiego jak IBX system Warszawa.

  Regeneracja paznokci dla osób, które pracują rękoma

  Wiele osób wykorzystuje w swojej pracy własne dłonie. W związku z tym są one narażone na wyjątkowo nieprzyjemne konsekwencje. W efekcie zbyt częstego kontaktu rąk z chemikaliami może dojść do osłabienia paznokcie, ich pękania, czy pojawiania się białych wykwitów. W takim wypadku należy koniecznie skorzystać z profesjonalnego zabiegu regenerującego. Takiego jak, np. dwuczęściowy ibx system Warszawa. Ważne jest, by zwrócić uwagę na to by preparat dochodził do wnętrza paznokcia i odbudowywał go głęboko i od środka. Dzięki temu, regeneracja będzie wyjątkowo skuteczna i trwała. Później, paznokcie warto zabezpieczyć warstwą bezbarwnego lakieru do paznokci, co utrwali efekt i dodatkowo je zabezpieczy.

  Komentowanie jest wyłączone.