Wszystko dla pięknego ciała
ikona RSS ikona email
 • Na czym polega pedicure japoński?

  Data publikacji: 22/05/2021 urodziwa Brak komentarzy

  Pedicure japoński to jeden z tych zabiegów, na które kobiety decydują się coraz częściej. Możemy znaleźć go w ofercie już praktycznie każdego salonu kosmetycznego. Nie ma wątpliwości, że efekt jest bardzo zadowalający. Na czym w takim razie polega ten zabieg kosmetyczny?

  Pasta działająca cuda

  Sam przebieg zabiegu jest dosyć prosty, a jednak niezwykle efektywny. Jego najważniejszym elementem jest nałożenie na paznokcie specjalnej pasty – stanowi ona mieszankę składników, która jest bardzo odżywcza dla płytki paznokcia. Zawiera glinkę, pochodzącą z terenu Morza Japońskiego, keratynę oraz ogromnie istotne dla zdrowego wyglądu paznokci witaminy A oraz C. Efekty, jakie przynosi nakładanie pasty, potrafią przynieść naprawdę dużo satysfakcji. Płytka paznokcia jest o wiele bardziej wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Czynnością, która dodatkowo przedłuża działanie pasty, jest nałożenie na paznokcie specjalnego pudru, kiedy pasta zostanie już usunięta. Ma to zapewnić dodatkową ochronę paznokcia.

  Pedicure japoński – prosty i skuteczny

  Rosnąca popularność tego zabiegu kosmetycznego wcale nie dziwi – nie jest on skomplikowany, a płynie z niego wiele korzyści. Niestety, osób z problemem słabych i szybko łamiących się paznokci jest wiele, a przecież chcemy, żeby latem nasze stopy pięknie się prezentowały w japonkach czy sandałach. Pedicure japoński to w tym przypadku świetne rozwiązanie.

  Komentowanie jest wyłączone.