Wszystko dla pięknego ciała
ikona RSS ikona email
 • Jak dbać o paznokcie męskie – zrób manicure męski!

  Data publikacji: 3/03/2022 urodziwa Brak komentarzy
  zabiegi na męskie paznokcie

  Jeszcze kilka lat temu Panowie nie wyobrażali sobie korzystać z usług kosmetyczek w zakresie pielęgnacji paznokci. Okazuje się, że zabieg męskiego manicure w ostatnim czasie bije rekordy popularności, wszystko przez zmianę związaną z postrzeganiem własnego wyglądu. Jako że skóra mężczyzn jest grubsza i niejednokrotnie bardziej zniszczona, warto pomyśleć o jej pielęgnacji poprzez zabiegi na męskie paznokcie. 

  Zabieg męskiego manicure – na czym polega?

  Manicure męski klasyczny najczęściej rozpoczyna się od obcinania paznokci. Następnie są one piłowane, tak, aby nadać im odpowiedni kształt. Konieczne jest również moczenie dłoni w wodzie z dodatkiem płynu pielęgnacyjnego, dzięki czemu skórki staną się miękkie i łatwe do wycięcia. Po wykonaniu zabiegów na paznokciach kosmetyczki przechodzą do pielęgnacji dłoni. To peeling i krem nawilżający, dzięki czemu zyskają one gładkość i świeży wygląd. 

  zabiegi na męskie paznokcie

  Zabiegi na męskie paznokcie – dlaczego warto z nich korzystać?

  Dłonie to wizytówka, nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Zabiegi na męskie paznokcie to wspaniały sposób na wyróżnienie się z tłumu i pokazanie Panom, że nie tylko kobiety mogą mieć piękne dłonie. Jako że mężczyźni często pracują fizycznie są dużo bardziej podatni na uszkodzenia, dlatego warto powierzyć swoje dłonie opiece profesjonalistów. 

  Komentowanie jest wyłączone.