Wszystko dla pięknego ciała
ikona RSS ikona email
 • Najważniejsze zalety hybrydowego manicure

  Data publikacji: 2/06/2020 urodziwa Brak komentarzy

  Paznokcie hybrydowe Warszawa lub Wrocław, to jedna z najpopularniejszych usług, które wykonywane są w salonach kosmetycznych. Nic dziwnego, nie należy ona do drogich, kłopotliwych i długotrwałych. W ciągu zaledwie kilkudziesięciu minut można uzyskać piękne i co najważniejsze trwałe paznokcie. Czym jednak jest konkretnie manicure hybrydowy i co najważniejsze, jakie są jego największe zalety?

  Czym jest hybrydowy manicure?

  Gdy szuka się informacji na temat tego, czym są konkretnie paznokcie hybrydowe Wrocław lub Warszawa znaleźć można wiele skomplikowanych informacji na ten temat. A przecież wytłumaczenie jest bardzo proste. Jest to po prostu zabieg stylizacyjny, który tym różni się od zwykłego malowania paznokci, że wykorzystywane są w tym wypadku promienie UV. Po nałożeniu każdej z trzech warstw lakieru paznokcie umieszczane są w specjalnej lampie UV, która je utwardza i powoduje, że stają się mocniejsze.

  Dlaczego warto zdecydować się na hybrydę?

  paznokcie hybrydowe warszawa

  Jeśli szuka się informacji, jakie konkretnie zalety posiadają hybrydowe paznokcie w Warszawie, to jedną z nich jest na pewno ogromna wytrzymałość. Często zdarza się, że raz położone, są w stanie wytrzymać w niezmienionej formie nawet przez tydzień. Dodatkowo wykonanie paznokci hybrydowych Wrocław znacznie wzmacnia samą strukturę paznokci, powodując, że gdy już hybryda z nich zejdzie, w dalszym ciągu są one wzmocnione i mniej podane na uszkodzenia. Nie da się również ukryć tego, że paznokcie hybrydowe posiadają bardzo szeroką gamę kolorów, co dodatkowo pozytywnie wpływa na ich odbieranie przez kobiety.

  Komentowanie jest wyłączone.