Wszystko dla pięknego ciała
ikona RSS ikona email
 • Manicure japoński – naturalne i piękne paznokcie

  Data publikacji: 9/11/2020 urodziwa Brak komentarzy

  Malowanie paznokci wcale nie jest jedynym sposobem na ich upiększenie, a także utwardzenie i przez to ochronę przed łamaniem. Panie, które nie lubią lub nie chcą malować płytek, mogą zdecydować się na wyjątkowe rozwiązanie, jakim jest manicure japoński Wrocław i inne miasta oferują wiele miejsc, gdzie można je wykonać, gdyż tego rodzaju stylizacja jest coraz bardziej doceniana.

  Paznokcie japońskie – połysk różowej perły

  Stylizacja japońska w Kraju Kwitnącej Wiśni stosowana jest od wieków. Polega ona na wcieraniu w płytki paznokci specjalnej pasty odżywczej, opartej między innymi na wosku pszczelim. Po tym zabiegu utrwala się wosk poprzez wcieranie specjalnego pudru, który też pięknie nabłyszcza paznokcie. Efektem jest widoczne nawilżenie, odżywienie oraz wzmocnienie płytek, jak również ich nabłyszczenie. Zyskują one połysk różowej perły, wyglądają więc bardzo pięknie bez malowania – są błyszczące jak po pociągnięciu bezbarwnym lakierem, ale warstwa ta nie ściera się. Wykonując paznokcie japońskie, wiele kobiet przekonuje się, że ich dłonie mogą wyglądać pięknie nawet bez użycia lakieru, przy czym odpada problem w postaci konieczności częstego jego zmywania i nakładania od nowa.

  Odżywienie paznokci manicure japońskim

  Jest to też znakomity sposób na przywrócenie płytkom siły, elastyczności i odporności w przypadku ich zniszczenia, na przykład na skutek malowania czy wykonywania tipsów. W ramach takiej kuracji najlepiej jest wykonywać zabieg w równych odstępach czasu. Taki manicure japoński Warszawa oferuje w przystępnych cenach.

  Komentowanie jest wyłączone.