Wszystko dla pięknego ciała
ikona RSS ikona email
 • Czym jest i na czym polega manicure SPA?

  Data publikacji: 4/07/2019 urodziwa Brak komentarzy

  Zadbane paznokcie i dłonie to sprawa niezwykle ważna dla większości kobiet. Dlatego tak chętnie korzystają one z usług gabinetów kosmetycznych. Jednym z popularnych zabiegów, z którego korzystają jest manicure.

  Czym jest manicure typu SPA

  paznokcie

  W gabinetach kosmetycznych typu Easynails wykonuje się różne zabiegi manicure. Do popularnych należy manicure SPA. Jest to bowiem zabieg dużo szerszy w porównaniu do manicure klasycznego. Oprócz pielęgnacji paznokci zabiegowi poddawane są także dłonie. Dzięki temu nie tylko paznokcie stają się zdrowsze i odświeżone, ale także skóra dłoni. Co ważne, jest to zabieg niezwykle relaksujący.

  Pielęgnacja dłoni

  Jak wspomniano manicure SPA obejmuje także pielęgnację dłoni. Odbywa
  się to poprzez delikatny peeling, a następnie nakłada się na dłonie maseczkę odżywczą zawierającą witaminy i minerały. Składniki odżywcze zawarte w maseczce wnikają w skórę dłoni i ją skutecznie regenerują.

  Przebieg zabiegu

  Sam zabieg poprzedza kąpiel dłoni. Następnie na paznokciach przeprowadza się klasyczny manicure. Kolejny krok to peeling oraz masaż dłoni. Na koniec na dłonie nakładana jest odżywcza maseczka.

  Zalety zabiegu

  Manicure SPA niesie ze sobą wiele zalet. Przede wszystkim to zregenerowane i odświeżone dłonie. Dzięki temu skóra przestaje być szorstka i sucha. Skóra staje się także miękka i elastyczna. Oczywiście paznokcie stają się zdrowe i wyglądają pięknie. Po samym zabiegu czujemy się zrelaksowani i wypoczęci.

  Komentowanie jest wyłączone.